Магазин

Показване на 6061–6072 от 6088 резултата

21,28 лв. с ДДС

Наличност: Повече от  5
Външна батерия Romoss sailing 2, 5200mAh, USB
Гаранция: 24 месеца
Доставка: 4 лв.

106,40 лв. с ДДС

Наличност: Повече от  5
Комутатор TP-LINK TL-SG1008P, 8x GbE, 4x PoE порта, неуправляем, метален, външно захранване
Гаранция: 36 месеца
Доставка: Безплатна

365,75 лв. с ДДС

Наличност: Последен
UPS AEG Protect alpha 1200VA / 600W, Tower ТЗИ
Гаранция: 24 месеца
Доставка: Безплатна

680,96 лв. с ДДС

Наличност: Последни  2
Цифров видеорекордер Ubiquiti airVision-C, Intel D2550, 4GB, 500GB, 1Gb порт, до 50 камери
Гаранция: 24 месеца
Доставка: Безплатна

66,50 лв. с ДДС

Наличност: Повече от  5
600Mbps Nano Powerline Ethernet Адаптер, 100Mbps Fast Ethernet, Комплект от два
Гаранция: 36 месеца
Доставка: Безплатна

103,74 лв. с ДДС

Наличност: Последен
PoE инжектор ZyXEL PoE12-HP, GbE, 802.3at (30W)
Гаранция: 24 месеца
Доставка: Безплатна

115,71 лв. с ДДС

Наличност: Повече от  5
Лазерна Gaming мишка, Gamdias, HADES GMS7011, жична
Гаранция: 24 месеца
Доставка: Безплатна

308,56 лв. с ДДС

Наличност: Повече от  5
Антена Ubiquiti AM-2G16-90, 2GHz 2x2 MIMO AirMax, 16dBi, 90 deg, Rocket Kit
Гаранция: 24 месеца
Доставка: Безплатна

47,88 лв. с ДДС

Наличност: Повече от  5
Комутатор ZyXEL GS-108S v2, 8-порта GbE, неуправляем, 4x QoS, настолен
Гаранция: 24 месеца
Доставка: 4 лв.

18,62 лв. с ДДС

Наличност: Повече от  5
1000Base-BX WDM Bi-Di SFP модул, LC, TX:1310nm/RX:1550nm, SM, 10км
Гаранция: 36 месеца
Доставка: 4 лв.

59,85 лв. с ДДС

Наличност: Повече от  5
Разклонител със защита AEG Protect Twin Power, GE
Гаранция: 24 месеца
Доставка: Безплатна

55,86 лв. с ДДС

Наличност: Повече от  5
Разклонител със защита AEG Protect Business, GE
Гаранция: 24 месеца
Доставка: Безплатна