Показване на 12 резултата

59,85 лв. с ДДС

Наличност: Повече от  5
Конвертор TP-LINK MC200CM, 1000Mbps RJ45 към 1000Mbps multi-mode SC влакно, 550m
Гаранция: 36 месеца
Доставка: Безплатна

49,21 лв. с ДДС

Наличност: Последни  3
Конвертор TP-LINK MC100CM, 10/100Mbps RJ45 към 100Mbps MM SC влакно, 2км
Гаранция: 36 месеца
Доставка: 4 лв.

49,21 лв. с ДДС

Наличност: Повече от  5
Конвертор TP-LINK MC112CS, 10/100M RJ45 към 100M SM SC влакно, Tx1310/ Rx1550nm, 20км
Гаранция: 36 месеца
Доставка: 4 лв.

37,24 лв. с ДДС

Наличност: Повече от  5
1000Base-BX WDM Bi-Di SFP модул, LC, TX:1550nm/RX:1310nm, SM, 10км.
Гаранция: 36 месеца
Доставка: 4 лв.

129,01 лв. с ДДС

Наличност: Последен
Модул TP-LINK TL-MCRP100, за захранване на TL-MC1400
Гаранция: 36 месеца
Доставка: Безплатна

49,21 лв. с ДДС

Наличност: Повече от  5
Конвертор TP-LINK MC111CS, 10/100M RJ45 към 100M SM SC влакно, Tx1550/ Rx1310nm, 20км
Гаранция: 36 месеца
Доставка: 4 лв.

33,25 лв. с ДДС

Наличност: Повече от  5
Конвертор TP-LINK MC220L, 1000Mbps RJ45 към 1000Mbps SFP слот
Гаранция: 36 месеца
Доставка: 4 лв.

99,75 лв. с ДДС

Наличност: Последни  2
Кабел TP-LINK TXC432-CU3M, 3M Direct Attach SFP+
Гаранция: 24 месеца
Доставка: Безплатна

27,93 лв. с ДДС

Наличност: Повече от  5
100Base-BX WDM Bi-Directional SFP Модул, TX: 1310nm / RX: 1550nm
Гаранция: 36 месеца
Доставка: 4 лв.

18,62 лв. с ДДС

Наличност: Повече от  5
1000Base-BX WDM Bi-Di SFP модул, LC, TX:1310nm/RX:1550nm, SM, 10км
Гаранция: 36 месеца
Доставка: 4 лв.

59,85 лв. с ДДС

Наличност: Повече от  5
Конвертор TP-LINK MC210CS, 1000Mbps RJ45 към 1000Mbps SM SC влакно,15km
Гаранция: 36 месеца
Доставка: Безплатна

22,61 лв. с ДДС

Наличност: Повече от  5
Gigabit SFP модул, Single-mode, LC interface, до 10км.
Гаранция: 36 месеца
Доставка: 4 лв.